Logo

Golf 4 1.9 tdi 2002god,full oprem,klima,moze zamena

Број на оглас: 2761333 | Објавен на: 19.01.2018, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 4 1.9 tdi
God 2002
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Esp
Bord computer
Al felni
Audio
Dobri gumi
Sacuvano mnogu
So CIP
kollata je fenomenallno
Moze zamena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim