Logo

SAMSUNG S6 ODLICNO SOCUVAN

Број на оглас: 2761389 | Објавен на: 30.01.2018, 16:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S6

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 220 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG S6 ODLICNO SOCUVAN KUPEN O T-MOBILE KOMPLET SO KUTIJA POLNAC I SLUSALKI .BEZ ZABELESKI

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач