Logo

Фискална каса

Број на оглас: 2761724 | Објавен на: 04.07.2019, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Бутици

Вид на оглас: Се продава


Се продава малку користена каса во одлична состојба. Модел Perfect S на Давид Компјутери.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  .