Logo

Prodavam BMW 320

Број на оглас: 2761957 | Објавен на: 02.08.2020, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 dobro odrzuvano bez zabeleski. Vo perfektna sostojba. Samo za seriozni kupuvaci. Cena po dogovor.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Elvin

Потврден огласувач