Logo

MERCEDES A 150 PERFEKTEN

Број на оглас: 2762094 | Објавен на: 15.10.2018, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 150

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 110000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам mercedes A150 benzin 70 kw 1.5 одличен, мотор со ланче , каросерија , внатрешност, клима , алумински бандаши, гуми, реални километри, може замена

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач