Logo

Poveke vidovi na gumi

Број на оглас: 2762441 | Објавен на: 11.10.2018, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


1x 205 60 15 1200denari glanc nova
2x 205 55 16 1000denari dvete
4x 205 55 16 1500denari cetirite
2x 205 50 17 1500denari dvete

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач