Logo

PRODAVAM OVCI

Број на оглас: 2762504 | Објавен на: 19.01.2018, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 76 ovci so 40 jagninja cena po dogovor.
Dragi-078734559

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Dragi