Logo

Се продава куќа на ул. Дојранска бр. 47

Број на оглас: 2762793 | Објавен на: 11.12.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Друго

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Стара

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Дојранска 47

Цена: 27.990 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на ул. Дојранска бр. 47.
Куќата излегува на две улици, Ѓорги Наумов и главен влез на Дојранска.
Има 7 соби, приземје и спрат. Квадратурата на куќата изнесува 100 М2 и дворно место од 50 М2
Цената не е фиксна, има простор за договор.
За повеќе информации јавете се на:
071 591 039

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач