Logo

Плочки, нови,неотпаковани

Број на оглас: 2762816 | Објавен на: 05.10.2018, 16:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Вид на оглас: Се продава


се продаваат плочки, нови неотпаковани, димензија 200х100, исти како на сликата, има околу 22 квадратни метри

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач