Logo

"NIKE" DOLGA JAKNA

Број на оглас: 2763096 | Објавен на: 18.09.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Темно зелена

Цена: 45 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


"LIMITED EDITION" OD NIKE JAKNA DOLGA,MNOGU TOPLA I UBAVA !!!.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 OGLAS

Потврден огласувач