Logo

Polo 1.4 tdi 2006g

Број на оглас: 2763651 | Објавен на: 20.02.2018, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.4 tdi vo odlicna sostojba so ful oprema do registracija servisiran

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 koroves

Потврден огласувач