Logo

》Skoro nova masicka za kompjuter《

Број на оглас: 2764147 | Објавен на: 26.08.2018, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu malku koristena masicka za kompjuter, bez tragi od koristenje, so dimenzii:
- Dolzina: 90cm
- Visina: 75cm
- Sirina: 50cm

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 📱