Logo

Kupuvam Garsonjera

Број на оглас: 2764363 | Објавен на: 02.04.2019, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 30 m²

Греење: Друго

Спрат: Сутерен стан

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam garsonjera vo Gevgelija

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач