Logo

vitrina

Број на оглас: 2764390 | Објавен на: 02.05.2018, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


vitrina od inoks
4 strani stakla
malce koristena
extra sostojba
200 X 130 X 80

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 jeton