Logo

Prodavam pojacalo Power Zone CRUNCH USA 500W

Број на оглас: 2764474 | Објавен на: 17.06.2018, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Појачало

Вид на оглас: Се продава


Pojacaloto e vo odlicna sostojba mnogu malce koristeno.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач