Logo

Led Reklama Led Reklami 64 x 16 cm

Број на оглас: 2764723 | Објавен на: 02.11.2018, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


crvena boja
bela boja
zelena boja
zolta boja

Сите бои со иста цена..

Рекламите се со програмиранје со анимаци со реклама добивате и софтвер гратис.

има и уште многу димензи за детални информаци контактирајте со нас.

2 Години Гаранција , Веке докажан квалитет работите со професионалци , не со кинески увезувачи и со младини кои вчера почнале со ова работа..


пратиме со карго низ цела држава..

reklama , ledreklama , ledreklami , led, reklami

http://ledreklama.mk

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 079333998 (Viber, WatsApp)