Logo

Dron baterija nova 3.7v. 550mah

Број на оглас: 2764770 | Објавен на: 14.02.2019, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Litiumska baterija Dimenzija 5.5cm dolzina 1.5cm sirina

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 R.

Потврден огласувач