Logo

Se prodava kuka vo naselba Duizlak1

Број на оглас: 2765344 | Објавен на: 19.11.2018, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 9

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 1 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Trajce