Logo

Вино црно 50ден и ракија 100ден супер кбалитет и цена

Број на оглас: 2765440 | Објавен на: 19.10.2018, 05:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


продавам вино црно вранец со екстра квалитет по цена од 50ден и ракија супер стоена во буре по 100ден пракјам по карго и по такси низ цела Македонија

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Zoran