Logo

Polici table za kamioni

Број на оглас: 2765710 | Објавен на: 15.08.2018, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Polici sa site vidovi kamioni
Tel 071/332-955
078/315-443
Cena mali 25evra golemi 35 evra
Kumanovo

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Davor

Потврден огласувач