Logo

Нива Дрмени

Број на оглас: 2765849 | Објавен на: 22.12.2019, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4245 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам нива с.Дрмени -Слатина.
Kontaktirajte me na viber +46734445517 ili na email blagojamelec@gmail.com

 Blagoja

Потврден огласувач