Logo

Honda CRF 450i

Број на оглас: 2765897 | Објавен на: 14.02.2019, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2012

Модел: CRF 450

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba moze da se vidi i provba vo sekoe vreme.
Kontakt: 078601801 - Stole.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач