Logo

Lenovo

Број на оглас: 2766132 | Објавен на: 17.03.2018, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Vibe

Боја: White

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lenovo vibe nov ne koristen so 24 meseci garancija

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач