Logo

alfa 156 1.9 jtd za delovi

Број на оглас: 2766186 | Објавен на: 17.01.2019, 10:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovi za alfa 156

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач