Logo

Се продават места на повеке локаци околу село Крклино

Број на оглас: 2766243 | Објавен на: 29.03.2020, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 36000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава Лозје во село Крклино и ниви на различни парцели
близина кај раскрсницата, Бензинска пумпа Пелагонија Петрол Масалко тел 047-238-233
моб 075-659-917 цена од 1евро до 3 евра
цела квадратура 40000м2

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач