Logo

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Број на оглас: 2766785 | Објавен на: 17.08.2018, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Дарма Дома издава нов стан на почетокот на Кисела Вода, кај ОУ Кузман Јосифовски Питу, БЛИЗУ МВР, наместена комплет со нов мебел, станот поседува 50 м2, 2 соби, дневна, и спална соба. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба,купатило со туш кабина, две тераси, клима , ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА, нова градба, вселив веднаш...

цена- 12 000 денари

шифра 16326

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач