Logo

KABINA ZA TRAKTOR IMT FERGUSON

Број на оглас: 2766945 | Објавен на: 13.05.2019, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Kabina za traktor imt ferguson samo na ovoj broj 070429070

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач