Logo

се продава

Број на оглас: 2767095 | Објавен на: 14.10.2018, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Скутер

Година: 2006

Модел: X-MAX250

Километри: 30000

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


x max 250 mnogu socuvan.Nov vezir givi nov drzac nov kufer serviirani registriran vo maj .dojdi probaj pa da se uveris mala korekcija na cena na lice mesto.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Koce

Потврден огласувач