Logo

Mercedes Sprinter 213 CDI 129 кс 2002 година

Број на оглас: 2767181 | Објавен на: 07.02.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Sprinter 213 CDI 129 кс, 2002 година, направени сите сервиси, во одлична состојба.
Опрема : електрични стакла, електрични ретровизори, клима, вебасто, централно заклучување, аларм. Седишта - 8+1.

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач