Logo

Depilator Superior Technology

Број на оглас: 2767209 | Објавен на: 11.10.2018, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov nekoristen depilator marka Superior Technology, so stranicno kopce za lesno cistenje.
Cena: 500 den.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач