Logo

се продаваат ниви

Број на оглас: 2767334 | Објавен на: 19.02.2019, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 18700 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


нива 18703м2 с.Црнилиште
нива 5356м2 со главна шахта за наводнување
с.Црнилиште на главниот пат

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач