Logo

Mikrobranova vgradna gorenje

Број на оглас: 2768328 | Објавен на: 03.06.2019, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava neotpakuvana mikrobranova vgradba pecka so grill od gorenje dosta povolno

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач