Logo

PROFESIONALEN GERMANSKI SET FREZI KRUNI POWERFIX

Број на оглас: 2768748 | Објавен на: 18.09.2018, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


За обработка на алуминиум, акрилик, бронза, дрво, бакар, ПВЦ, лим и цинк
Идеален за електрична енергија, греење и водовод
6 дупка пили: Ø 22 - 28 - 35 - 44 - 68-73 mm, дебелина 1.2 mm

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач