Logo

Се бара готвач/ка и келнер/ка

Број на оглас: 2768892 | Објавен на: 02.04.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Туризам и угостителство

Пол : Не е важно

Образование: Основно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Доволни

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара готвач/ка и келнер/ка за работа во ресторан.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач