Logo

Se prodava kopce za svetla za opel poveke modeli

Број на оглас: 2769046 | Објавен на: 27.12.2018, 19:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vektra zafira I dr modeli

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ispravno kopce za svetla za opel vektra astra I dr modeli cena 1000 den prakam po kargo nasekade

 Струмица    Општина: Ново Село

Прати Е-Маил

 ilco