Logo

FORD FOCUS 1.6 TDCI 2010god.

Број на оглас: 2769520 | Објавен на: 18.02.2019, 16:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 4.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- 66 kw
- 1560 cm3
- bord kompjuter
- tempomat
- klimatronik
- radio cd + bluetooth
- komandi na volan
- el. na site stakla
- el. na retrovizori
- abs
- al. bandasi
- novi gumi
- realni km.
- moze proverka kaj mehanicar po vas izbor
- komentar okolu cenata na lice mesto

Огласи од: Venko

Venko

Делчево

Станете Премиум член

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Venko

Потврден огласувач