Logo

AUDI A4 2.0 FSI 110 kw

Број на оглас: 2769707 | Објавен на: 24.05.2019, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава AUDI A4 2.0 FSI 110 KW (150) EURO 4
Moќен а економичен бензински мотор од поновата генерација на AUDI без турбо со 150 коњски сили.
Редовно одржувано и сервисирано
ABS,
ESP,
Климатроник
Сараунд озвучување...

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач