Logo

Bandazi Ronal 15ki

Број на оглас: 2769756 | Објавен на: 25.01.2018, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ronal 4x100 15ki,bandazite se odlicni moze zamena za 14ki

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 Trajko