Logo

Kupuvam iphone 6 so zaklucen iCloud

Број на оглас: 2769786 | Објавен на: 25.01.2018, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 6

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam iphone 6 so zaklucen iCloud

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 PDP

Потврден огласувач