Logo

НИВА

Број на оглас: 2770063 | Објавен на: 20.03.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 5000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива со мал расадник,лозје во Прилеп во месноста Поводеници.Местото е блиску до градот има 2 шахти сопствени за наводнување oд хидросистем.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Цветанка

Потврден огласувач