Logo

iPhone 7

Број на оглас: 2770308 | Објавен на: 15.08.2018, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iPhone 7 black 128 giga ima staklena folija na ekranot.Raboti na site mrezi...

 Goran

Потврден огласувач