Logo

Prodavam bandazi 7x16j 4X98 fiat,opel,vw

Број на оглас: 2770397 | Објавен на: 20.02.2019, 16:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Dobra sostojba samo farbanje...cena za site 4..

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач