Logo

Mercedes Vito 109 CDI

Број на оглас: 2770502 | Објавен на: 14.08.2018, 12:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: Vito

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: 8.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Vito 109 CDI
Vo odlicna sostojba redovno servisirano,so celosna oprema.Plateni celosni davacki do registracija tel za kontakt
071441444
078213333

Огласи од: AutoKing

AutoKing

Виница

Станете Премиум член

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing

Потврден огласувач