Logo

WIFI RUTER TP-LINK TL-WR542G

Број на оглас: 2770930 | Објавен на: 13.10.2018, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam poloven ispraven bezzicen ruter TP-LINK (TL-WR542G), vo odlicna sostojba.

Cena 1000 den FIKSNO!

Mob. (Viber i Whats app): 078614702.

Isprakam po KARGO niz cela Makedonija!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Oglasuvach

Потврден огласувач