Logo

POLNACI ZA LAP TOP LENOVO ODGOVARAAT I ZA DRUGI

Број на оглас: 2771192 | Објавен на: 12.06.2019, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM POLNACI ZA LAP TOP LENOVO ODGOVARAAT I ZA DRUGI Polnacite se kako novi nekoj se i glanc novi. Proverka na lice mesto

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  saso

Потврден огласувач