Logo

VW POLO 1.4 TDI 2006 GODINA "PERFEKTNO"

Број на оглас: 2771634 | Објавен на: 17.08.2018, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW POLO 1.4 TDI proizvedeno 2006 godina vo perfektna sostojba metalik boja novi gumi, aluminski bandazi, klimatronik

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач