Logo

ROLEX DAYTONA RAINBOW Edition prvoklasna replika unisex saat

Број на оглас: 2771944 | Објавен на: 20.11.2018, 01:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


ROLEX саат модел DAYTONA - RAINBOW Edition, првокласна реплика, украсни циркони, датум, висококвалитетен челик, стакло Hardlex.
Малите бројчаници се за украс.
Надворешен дијаметар 40mm.
Широчина на белезица 16-20mm.
Дебелина на белезица 3,5mm.
Дебелина на бројчаник 13mm.
ПРОМОТИВНО за само 1.990,00 денари.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Купи онлајн

Потврден огласувач