Logo

akcia naik patiki 1790 den

Број на оглас: 2772717 | Објавен на: 12.03.2019, 09:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 44

Боја: Црна

Цена: 1.490 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


prodavam naik patiki br od 36 do 44 br dostava po kargo niz cela makedonia za mali golemi vrsime zamena vrtete na 072 242 805 moze i na viber

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 ivishus

Потврден огласувач