Logo

Prodavam sopstveno zemjiste

Број на оглас: 2772814 | Објавен на: 18.03.2019, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 14068 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 7 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zemjiste vo gradezen reon ( se granici so placot na novata fabrika "Aktiva" na patniot pravec Stip - Strumica ) so povrsina od 14068 m2

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач