Logo

Elektro Motori

Број на оглас: 2772873 | Објавен на: 07.08.2020, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 elektromotori CISTO NOVI
1.Sever Subotica -trifazen 3 kWh 935 min-1(obrataj)
2.Sever Subotica trifazen 5.5kWh 1450min-1(obrataj)

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mirko

Потврден огласувач